Radikálizálódó műsorunk górcső alá veti a górcsövet.
A fizetőfal mögött a Belső kör- és a Közösség-előfizetői csomagok tulajdonosai már most hallgathatják a friss adást. A többieknek hétfőig várniuk kell, akkor jön a kicsit rövidebb, ingyenes változat. Na, ezért is érdemes előfizetni, és főleg azért, hogy maradjon független sajtó!
Van még használati útmutatónk is az előfizetős, hosszú verziók kezeléséhez mindenféle podcastalkalmazásokban (a Spotify sajnos nem kezeli az ilyen előfizetős megoldásokat).
Ezt az adást csak Belső kör és Közösség csomagjainkkal érheted el.
Gyors fizetés és 33% kedvezmény az első hónapra.
Az amerikai elnök különmegbízottja számolt be az orosz elnök ajándékáról.
Az ellenzék vezetőjének letartóztatása miatt kitört tüntetéseken már 700 embert tartóztattak le. Képgaléria a vasárnapi tüntetésekről.
Az 1,3 ezer dühös emojit kellett ellensúlyozni.
Huszonöt évvel ezelőtti szabálytalanságokra hivatkozik az Isztambuli Egyetem.
Számos gazdasági csodának lehettünk tanúi az elmúlt 12 évben, de talán egy sem volt olyan extrém, olyan merész, olyan hivalkodó, mint a jegybankelnök fiának és barátainak mesés meggazdagodása.
Filozófiaszakról a fine diningba. Makai Edina, a SALT sous-séfje a csúcskonyhák brutális hangulatáról, katonás fegyelméről, René Redzepi és a Noma jelentőségéről.
Csallóközi kretének, borsodi ecetes fröccs, féregirtóval rákgyógyító ketyós fitneszguru. Bede Márton megeszik egy dél-olasz lovat. Az indokolatlan Fenyő Miki-szobor. Mikor indulhat az Éva Vermut focivébén? Navracsics lopott pénzt kunyerál, az ebilhalsaga folytatódik.
Most a kedves nézők is csak hallgathatnak. A „Hülye vagy kretén?” visszatér. Ramen a Rákóczi téren. Megakvíz: alma vagy marihuána? Napilapmentes ország. Favela a Boráros téren, crackpipák és hajléktalanok a luxuslakások alatt. Amerika nagyobbat bukott Iránban, mint Rottenbiller. Egyél sünt!
Most a kedves nézők is csak hallgathatnak. A „Hülye vagy kretén?” visszatér. Ramen a Rákóczi téren. Megakvíz: alma vagy marihuána? Napilapmentes ország. Favela a Boráros téren, crackpipák és hajléktalanok a luxuslakások alatt. Amerika nagyobbat bukott Iránban, mint Rottenbiller. Egyél sünt!
Indul az Umami, a 444 új gasztropodcastja. Az első adásban két Z generációs szakáccsal beszélgettünk, akik a saját helyüket viszik. Pohner Ádám egy kis borsodi településen nyitotta meg Michelin Bib Gourmand minősítésű éttermét, az Iszkort, Hetey Márton a Rákóczi csarnokban indította el hatszékes levesezőjét, a Nem Rament.