Az egyezmény szerint Szaúd-Arábia urándúsítási kapacitáshoz juthat polgári célú nukleáris programja számára.
Azaz itt a 444 napindító hírlevele.
Július végén tartanak minisztériumi kerekasztal-megbeszélést, aminek témája a szívhangrendelet és az életkezdettel kapcsolatos etikai döntéshozatal.
Becsületsértési ügy lehet a köpködésből.
A Jász Nemzet Egyesület kapott a hírhedt NKA-s pénzekből, honlapjuk nincs. Találtunk olyan koncertelszámolást tőlük, amelyeknek a fellépői nem is tudtak arról, hogy felléptek. A közpénzek nagy része pedig olyan rendezvényekre ment, amelyeket a fideszes képviselő Pócs János szervezett.
Népirtás, ellopott hajó, megkínzott dubrovniki katonák – amíg Montenegró nem tesz gesztusokat, Zágráb nem támogatja az európai csatlakozását.
Thomas Tuchel papíron sikeresebb, mint az 1966-os vb-győzelem óta bárki, mégsem tudja neki megbocsátani a közvélemény az argentinok ellen elbukott elődöntőt. Hol hibázott a kapitány, és mit tartogat számára a jövő?
A norvég államnak egy év alatt 22 ezer milliárd forintnyi bevétele volt az energiaiparból.
A török kori híd cölöpjei is felszínre kerültek Szolnoknál.
Sok milliárd forintot megmozgató történet fontos fejezete zárul le ezzel.
Hárommilliárdnyi idei szerződést már felmondtak. A nyár végén újraindulhat a teljes hírszolgáltatás.
Online viccnek indult, a Csótány Néppárt pár hónap alatt komoly mozgalommá nőtte ki magát. Az oktatási rendszer reformját követelő fiatalok megpróbáltak elvonulni az indiai parlamentig, de a rendőrök ezt nem hagyták, 21 napja éhségsztrájkoló aktivistájukat pedig elvitték.
Az új kormány feljelentése után hivatali visszaélés miatt nyomoznak. Több tízmilliárdos tendereket zsebeltek be Fauszt Zoltánék.
A Magyar Művészeti Akadémia zokon vette, hogy mégsem mond le magától a közpénzköltő.
Most már heten vannak őrizetben.