Olivia Rodrigo és Bad Bunny aratott.
Két évnyi kihagyás után tér vissza a Sziget, bejelentették az első 42 külföldi fellépőt.
A cenzúrabizottság azzal indokolta döntését, hogy a szerzők és az előadók nem engedélyeztették előzetesen a dalokat, pedig az „elengedhetetlenül szükséges”.
Egy hosszú interjúban beszélt sok mindenről a rapper.
Agnetha, Bjorn, Benny és Anni-Frid visszatér.
A fiatal előadókat megkérték, hogy bár lehetnek szókimondók, de azért maradjanak a jó ízlés és a törvényi keretek között.
Két nap alatt 13 országból 40 zenekar: csütörtök-pénteken jön a BUSH.
Az iráni Mehdi Rajabian éveket töltött már börtönben, amiért „nem megfelelő” zenét játszott és adott ki. Új lemezét bujkálás közben írta, és az internet segítségével külföldi zenészek vették fel.
A klasszikus zenei hangversenyélet úgy pörög, mintha nem lenne holnap. Mutatjuk, ezen a héten mire érdemes menni: itt a „Zajszűrő”, a 444 hangversenyajánlója.
Az 1840-es években egyszemélyes járvány söpört végig Európán, különös tüneteket okozva a koncerttermek látogatóiban. A Lisztománia szerencsére nem volt halálos, védőoltást viszont máig nem sikerült rá találni.
Az összes hivatalos csatornáját eltávolították, miután bűnösnek találta az esküdtszék szexkereskedelem és zsarolás vádjában.
A nigériai-amerikai író, Teju Cole megunta, hogy ezek a listák mindig nyugati előadókkal vannak tele, és elkészített egy tényleg globális listát.
Robotikus műlábakkal.
Emlékezzünk rá azzal, hogy egész nap nem bírjuk kiverni a dalt a fejünkből!
Ismét itt a legjobb független tehetségkutató, minden műfajból várják a jelentkezéseket.