Kicselezte a csapdákat, majd egy ablakot is kinyitott. Előtte viszont megtámadott négy embert.
Az üzem egy része megsemmisült Amerika legnagyobb kokszolójában.
Többen a romok alatt is rekedhettek.
A 80-as években zárták be Corbyban az acélműveket, a területén megmaradt mérgező hulladékot pedig több mint egy évtizeden át szállították el a város utcáin keresztül, nyitott teherautókkal. Közben hirtelen sok gyerek született súlyos születési rendellenességgel, jellemzően végtaghiányoságokkal.
Tartozás miatt. Tavaly nyáron százmilliárdos nagyságrendű adófizetői pénz ment el a vasmű és négyezer munkahely állítólagos megmentésére.
Két hónapja késve kapták meg a fizetésüket, ezért tüntettek. A gyár ettől még az összeomlás szélén áll.
Az utóbbi időszak egyik legszórakoztatóbb magyar dokumentumfilmjében egy női fodrászatban mesélik el, milyen volt az összeomlás Ózdon.