Radikális fordulat dezodorügyben. NBA-döntő vs. vébé. Ellen-Trumpok halálfej-tetoválással. Tajtékpipa és gravity bong. Németh Balázs elmeállapota. Mikor csuknak már le valakit? Az osztrákoknál az alma is jobb.
Anti-nemzetkarakterológiai futballszakértelem a megzavarodott Rezsi Szilárd nyomán. De mé' nem volt baloldali Menem? Preposztünnepi podkasztunk.
Dánia és Szlovákia pótselejtezőben bízhat.
Tizenhat háromcsapatos csoportot szeretne a FIFA-elnök, a drága Infantino 2026-ban. Áldja meg az Isten érte!
Felmerült a vád, hogy Katar 3 millió fonttal fizette le a futballszövetség tisztviselőit, de a FIFA etikai szakértője tisztázta a FIFA-t.
Játszott az az ügyes kis csatárgyerek, akit az anyja a Rambóról nevezett el... valami Bruce Sanchez vagy Stallone Ramirez... Terminátor Jimenez... Várjál, mindjárt eszembe jut...