Négy embert állítana bíróság elé az ügyészség foglalkozás körében elkövetett gondatlan veszélyeztetés miatt.
Pintér Béla új színdarabjában tudathasadással küzdünk mindannyian. De nem az a legfájdalmasabb, amikor a Schmidt Mária-szerű karaktert ládába zárják, majd bottal agyonverik – hanem Navalnij emlegetése.
Vers mindenkinek.
A színész, egykori műsorvezető a mostani tévéműsorok kapcsán jutott erre a következtetésre.
Pintér Bélánál a szórakozás garantált, a színészi játék lehengerlő, de a tuti recept azt is jelenti, hogy túl nagy meglepetés nem várható. Az Idegen testben az erőszak néha öncélúnak hat, és a látszólagos frissesség mögött is egyre könnyebb felfedezni az instant megoldásokat.
Pintér Béla és társulatának új előadásától egyszerre kapnak agyvérzést az óriásplakát-vezérelte fideszesek és az LMBTQ közösség tagjai. Pedig csak arról szól, amiről a dráma több ezer éve mesél: az ember Isten szeretne lenni.
A Curtis-ügy után írásban is meg kellett erősíteniük a támogatást.
Pintér Béla új darabja megint nagyon vicces, pedig kicsit olyan, mintha már ezt is AI írta volna. De lehet-e még bármit mondani a rendszerről 13 év orbánizmus után?
A mentésirányítókra pedig kétnapos intenzív képzés vár.
Bár a rendőrség megszüntette a nyomozást, az ügyészség felülbírálta a döntést.
A színész nem kapott levegőt és félrebeszélt, de a mentőt hiába várták, ezért a lányai vitték kórházba. Azért nem küldtek érte autót, mert a hívás alapján úgy gondolták, nincs közvetlen életveszélyben.
Stabilan havi 12-13 ezer körül mozgott, aztán egyszer csak felugrott 17 ezerre.
A közönség perceken át tapsolta a visszatérő színészt.
Pénteken már látni lehet a Marshal Fifty-Sixben.
Ezért hívott a családja mentőt, amit a központból 30 perc elteltével sem indítottak el.