Pedig Bánki szerint csak barátok.
A pécsi polgármester szerint pécsi közétkeztetési szerződésekre is kiterjed a nyomozás, márpedig a város csak a Hungasttal áll szerződésben. A cég nem reagált a megkeresésünkre, a kommunikációs igazgató éppen tegnap óta van szabadságon. A tulajdonost állítólag előállították. Bánki Erik közölte: őt nem kereste semmilyen hatóság.
A pécsi közintézmények és a Pécsi Sport Nonprofit Zrt. a 2010-es években, a fideszes városvezetés idején a Hungasttal kötöttek közétkeztetési szerződéseket.
A cég nagyon jól szokott teljesíteni a közétkeztetési tendereken.
Bánki Erik nyújtotta be a törvénymódosítást, amiről mindenki tudta, hogy a pécsi fociről szól.