Jöhet az Orbán-kormány eddig talán legkárosabb intézkedése. Veszít vele a magyar vásárló, a nagyvállalat magyar alkalmazottja és a magyar gazdaság egésze. És közben mindenki megtanulhatja, hogy senki sincs biztonságban.
A kormány eredetileg támogatott egy adójavaslatot, de már nem támogatják, mert rájöttek, hogy az alapján a termőföldet is megadóztathatnák az önkormányzatok, úgyhogy most módosítani akarják az egy napja elfogadott jogszabályt.
Az RTL szerint a magyar kormány valószínűleg ki akarja túrni őket a magyar piacról, de ők is elszántak.
A KDNP frakcióvezetője így magyarázkodik amiatt, hogy korábban azt mondta, a kormány támogatja a KDNP frappáns ötletét.
A miniszterelnök által megálmodott, általa személyesen irányított és csak az ő szavára hallgató államigazgatás nem hatékonyabb végrehajtást, hanem bénultságot hozott.
De semmit nem mondott.
A Népszabadság infói szerint a kormány célja, hogy minden segélyt átalakítson.
Ausztrália nagyon kemény plakáttal akarja távol tartani a pakisztáni menekülteket.
Úgy tűnik, a magyar bankszektor - áldozatokkal bár, de - ki fogja bírni a devizahiteles-mentést. A gondok majd a következő években jönnek.
Péntek délután nyújtották be a módosítót. Mert enélkül több száz forinttal nőnének a családok terhei.
De nem árulja el, melyik pártra gyanakszik.