A Fehér Lótusz új évadát is egy vízben lebegő hullával indítják, ezúttal Thaiföldön. Kalifornia volt kormányzójának fia már az első részben tökéletesen hozza a „punci, pénz, szabadság és tisztelet” iránt rajongó, trumpista seggfej karaktert.
Mivel a gorillák között már elterjedt a vírus, tartani lehetett attól, hogy az orángutánok és a bonobók is elkapják.
Öregek és betegek voltak, nem volt hová menniük.
Mármint nem elvont értelemben, hanem nagyon is konkrétan, elektródákkal.
Forró nyomon üldözik őket.