Miért pont ők maradtak volna ki?
Kell egy jól működő hivatal, és egy olyan elnök, aki megszólal súlyos erkölcsi kérdésekben - mondta Magyar Péter a 444-nek. Arról is beszélt, a Nemzeti Vagyonvisszaszerzési és Védelmi Hivatal az egyik legerősebb hivatal lesz az unióban.
A projekt kezdettől fogva elég sok elemében bűzlött, sok minden volt benne, ami az úgynevezett Nemzeti Együttműködés rendszerének esszenciáját jelentette felülről erőltetett beruházástól kezdve természetkárosításon át a bukott miniszterelnöknek a józan ész szabályait felülíró sportszeretetéig.
A miniszterelnök szerint az Alkotmánybíróság döntése után Sulyok Tamásnak haladéktalanul távoznia kell.
A cég az NER utolsó évében kölcsönadott valakinek több mint 32 milliárd forintot hosszabb időre.
Felment-e, ha jó házat építesz? Lehetett-e kívül maradni a rendszeren, és hol jöttek létre csúcsteljesítmények? Mit akarnak a fiatalok, a technicisták, és miből áll az elszámolás? A 444 stúdiójában a NER építészetéről és a szakma újjászervezéséről vitatkozott Major Zoltán, Wesselényi-Garay Andor és Csóka Attila Róbert.
A Tisza-kormány szerint nem volt szerencsés a migránsszállásos Facebook-posztjuk. Ehhez képest a tiszás politikusok úgy terítették, mintha nem lenne holnap.
A NER bukása után úgy érzik, „megváltoztak a tartalomfogyasztási szokások”.