Na, ugye hogy nem igazak, kérem szépen, a cenzúravádak meg hogy a kormány el akarja hallgattatni, és tán még putyinizáció, viktatúra meg antiszemitizmus sincs! Ugye!
Háromrészes dokumentumfilmet adott le az m1 az elmaradt igazságtételről. És Bogár László misztikus elképzeléseiről a szakrális magyarokról meg a Rothschild-család világuralmáról. A filmet az NMHH is támogatta.
Kijött az NMHH októberi jelentése a hírműsorokról. Csártok a hajtás után.
Az RTL berágott, hogy 14 milliós bírságot szabott ki rájuk a Médiatanács, ezért elég vicces közleményben oktatják őket.
Három és fél milliót kapott jogi tanácsadásért. Médiás ügyvédeket kérdeztünk, mi a véleményük a médiahatóság leendő vezetőjéről.
Karas Mónika ügyvédként Rogán önkormányzatát és a Magyar Nemzetet is védte, nem túl sok sikerrel.