Miközben az államtitkár tantermen kívüli, digitális munkarendről beszélt pár órával korábban.
Horvátország pedig Szputnyik V-t rendel.
Ebből is látszik, hogyan futott fel az újabb hullám.
Az új vezetés szerint a korábbi hírekkel szemben senki sem veszítette el előző félévi eredményét.
Egy nappal a SOTE és egy héttel a Debreceni Egyetem után.
Egy hét tantermi, egy hét online oktatás.
Kötelező maszkviseléssel, távolságtartással, és a szülők kitiltásával az iskolaépületből, de megtartják a vizsgát.
Nagy a nyomás Johnson kabinetjén, hogy szigorítsanak a védekezésen, és nem nagyon maradt már más eszköz a kezükben, mint a távoktatás általános elrendelése. Bármennyire is szerették volna a második hullámban elkerülni ezt.
Az oktatók szerint méltatlan, kicsinyes, szakmaiatlan döntés született Faur Anna elbocsátásakor.
Idén kaptak az államtól bő egymilliárd eurónyi vagyont, valamit muszáj vele kezdeni.
A kormány jelenlegi tervei szerint. Január első hetében még digitális oktatás lesz.
Az operatív törzs ezen a héten már szűkmarkúbban bánt az adatokkal.
Az afgán kormány így erősítené az iszlám identitást.
A pedagógusok szakszervezete szerint az így kiesett napokat júniusban lehetne pótolni.
Az első csoportos tesztelés eredményei. Az adatközlés módja ismét megnehezíti a helyzet nyomonkövetését.