Hat tüntető meghalt és több mint százan megsebesültek.
A szakszervezetnek szóltak, hogy a kispostákat beolvasztják a takarékokba.
Diákok mentek neki a rendőröknek és viszont.
A szakszervezet azt kérdezte a tagjaitól, hogy részt vennének-e egy egynapos vagy hosszabb sztrájkban.
A leépítsek ellen tiltakoznának így a szakszervezetek. A SZEF elnöke levelet is írt Csepreghynek, de nem kapott választ.
Ráadásul az örök szakszervezetis nem is lép le, csak ezentúl nem elnök, hanem tanácsadó lesz sok pénzért.
Az az ország természetesen Japán.
Azt akarták, hogy a minimálbér összege elérje a létminimumot.
Túl sokat követelőztek.
A 24 év után megbuktatott elnök szerint "rasszista, antiszemite, Jobbikhoz köthető emberek" szervezkedése a fura kudarc oka.
A Postához kötődő pénzügyi szolgáltatások akadozhatnak délutántól, de gond lehet a BKK automatáival, az Erzsébet-utalványok szállításával és néhány banki szolgáltatással is.
Gond van a csontozóban és a félsertés feldolgozás honorálásával is, a dolgozók elégedetlenek. Teljesen leállt a gyár.