És lebukott a világ legbénább belga embercsempésze is.
Ezúttal Szegeden. Pedig nem is haladtak egy sínen. Hárman meg is sérültek. De van a sztorinak vicces része is.
A helyi Fidesz mintaprojektként emlegette, Lázár szerint is rendben elszámoltak, aztán másfél éve után kiderült, hogy mégsem. Csakhogy addig nyertek másra is 50 milliót, aztán egy ukránnak eladták a sokat nyúló Titant.
A sértett, mint egy filmben, úgy menekült meg a kegyetlenkedők elől, akik közül az egyik ráadásul korábban az élettársa volt.
Mestermunka!
Észak-északnyugat Szegeden.
Egy ember súlyos, kettő könnyű sérüléseket szenvedett.
És élete végéig eltiltották attól, hogy joggal foglalkozzon.
Az új közétkeztetési rendelet miatt alig van só, vagy cukor, a gyors átállás miatt a gyerekek alig bírnak enni.
Az év legabszurdabb novellájának alapanyagát egy Szeged melletti lakógyűlés szállította. A megoldást pedig egy egykori kosárlabdázó.
A képen lengyelül az állt, hogy „végre normális bevándorlók”.