Annyi dolog miatt lehet joggal kritizálni a magyar kormányt, hogy kicsit érthetetlen, hogy miért kell baromságokkal előjönni. Tiszta Kumin Ferencnek érzem magam.
Megkérdeztük olvasóinkat, mennyiért lennének hajlandóak bárkire szavazni. Aztán osztottunk-szoroztunk, és kijött, hogy nem kampányra, hanem borítékokra érdemes költenie annak, aki választást akar nyerni Magyarországon. Tuti befektetés, kiváló hozam!
A két körben lebonyolított bajai választás után mindenki tegye őszintén a szívére a kezét, és vallja be, mennyiért lenne hajlandó az általa leggyűlöltebb pártra voksolni.
Zsigó Róbert polgármester idő előtt jelentette be az eredményt.
A Kecskeméti Törvényszék döntött úgy, hogy meg kell ismételni a szavazást a 32-es szavazókörben. Október 13-án választhatnak újra.
Az ellenzéki összefogással szemben kritikus ellenzéki pártok sem tudtak összefogni.
Maradhat a nagykoalíció, de várhatóan kevesebb szavazattal.
Bírósági ítélet született, hogy utaztatták a szavazókat egy bajai körzetben. Itt nyerte meg a Fidesz a bajai választást. Az újraszavazásból még bármi lehet.