Kedd van, mától mindenkinek elérhető a Borízű #89: A szankciók az új Soros – még egy-két év, és önként csatlakozunk a Szovjetunióhoz

podcast

Az évszázad pótkasztműhelye számtalan értékközpontú miegymással ajándékozza meg önöket az alábbi vonalvezetésben:

  • 00.00: Hogy álltok a sporttal?
  • 03.10: Hová tűnt Soros György? Miért ne lehetnének szankciói is?
  • 05.15: Ha érdekel, ki volt miszter Bojkott, azaz Charles Boycott kapitány.
  • 05.30: Pearl Harbor is egy szankcióval kezdődött. [Sz. Bíró Zoltán hivatkozott Qubit-cikke a szankciókról.]
  • 09.00: Meddig szerencsétlen sorkatona, honnan brutális háborús bűnös?
  • 11.15: Vannak oroszrajongó származású barátaid?
  • 13.00: Erdogan, a két lábon járó permanens erekció.
  • 15.00: Felesleges megjegyezni a kirgiz arcot, ellentétben Móricz Zsigmond római riportjával.
  • 17.00: Kobzon vagy Pugacsova a nagyobb sztár?
  • 18.00: Ha ma egy videót néznél meg, ajánlatunk Tom Jones és Jerry Lee Lewis duettje. [Illetve Tom Jones és Janis Joplin.]
  • 19.30: Miből gondoljuk, hogy még idén megjön az EU-s pénz?
  • 23.00: Mikor csatlakozunk a Szovjetunióhoz?
  • 26.10: A magyar kormánysajtó már túltesz az oroszon.
  • 29.00: Torrente Viktor, a törvény két balkeze.
  • 31.00: III. Károly, a háromlábú isten.
  • 33.40: A csengeri örökösnő nagy visszatérése.
  • 35.50: Az Antall József Tudásközpont visszatérése, és az új igazgató meglepő személye
  • 40.00: UP ezt a Lil G-számot felejtette el múltkorában.
  • 41.05: Árnyékkormány? Ajánljuk az Országzászlót.
  • 42.00: Matek az Őrházban.
  • 51.10: A Financial Times bomberdzsekicikke.
  • 53.10: Harrington a teniszbomber ellen.
  • 54.00: Nem mi lettünk az év podcastműhelye :((
  • 54.45: Miért nem Iránnal barátkozunk Szaúd-Arábia helyett?
  • 60.00: Mi be se léphetünk Szaúd-Arábiába? Majd Wizzairrel!

Ha szeretnéd a Borízű Hang adásait már a megjelenés napján (jellemzően vasárnap hajnalban) elérni, „Közösség” vagy „Belső kör” csomagra lesz szükséged. Ha már van ilyen tagságod, belépés után hallgathatod is a legújabb epizódot.

Ha nem itt, hanem a podcast appodon hallgatnál minket, a megfelelő előfizetés birtokában a Kör profilodon a Podcastok fülön készíthetsz magadnak egyedi podcast linket (RSS), amit az ott leírtak szerint befűzhetsz a podcast lejátszódba – pl. Apple vagy Google Podcasts. (Ez a link sajnos Spotifyon egyelőre nem működik.)

Mit tehát a teendőd?

Ha „Közösség” vagy „Belső kör” csomagod van, nincs tennivalód, belépés után itt hallgathatsz is minket.

Ha Közösség vagy Belső kör csomagod van, és a podcast appodban hallgatnád az adást, a Kör profilodon a Podcastok fülön készíts magadnak egy linket, amit az ott leírtak szerint befűzhetsz a lejátszódba.

Ha pedig még nincs előfizetésed, vagy Cikkek előfizetésed van, a podcastok hallgatásához Közösség vagy Belső kör csomagra kell váltanod. Előfizetni, csomagot váltani itt tudsz.

Kapcsolódó cikkek
Legfrissebb podcastjaink

Umami #2: A konyha néha tényleg csatatér

Filozófiaszakról a fine diningba. Makai Edina, a SALT sous-séfje a csúcskonyhák brutális hangulatáról, katonás fegyelméről, René Redzepi és a Noma jelentőségéről.

Umami
podcast

Borízű hang #276: Illegális ebihalak a likőrválogatottban [hószu]

Csallóközi kretének, borsodi ecetes fröccs, féregirtóval rákgyógyító ketyós fitneszguru. Bede Márton megeszik egy dél-olasz lovat. Az indokolatlan Fenyő Miki-szobor. Mikor indulhat az Éva Vermut focivébén? Navracsics lopott pénzt kunyerál, az ebilhalsaga folytatódik.

Uj Péter, Bede Márton, Winkler Róbert
podcast

Borízű hang #275: Félmeztelenül, karfiolfüllel, örök-crackpanorámát bámulni a Demján-negyedben, és ügyet sem vetni a Gajdics Ottó-mémekre [rövid verzió]

Most a kedves nézők is csak hallgathatnak. A „Hülye vagy kretén?” visszatér. Ramen a Rákóczi téren. Megakvíz: alma vagy marihuána? Napilapmentes ország. Favela a Boráros téren, crackpipák és hajléktalanok a luxuslakások alatt. Amerika nagyobbat bukott Iránban, mint Rottenbiller. Egyél sünt!

Uj Péter, Bede Márton, Ardai Marcell, Winkler Róbert
podcast

Borízű hang #275: Félmeztelenül, karfiolfüllel, örök-crackpanorámát bámulni a Demján-negyedben, és ügyet sem vetni a Gajdics Ottó-mémekre [hosszan]

Most a kedves nézők is csak hallgathatnak. A „Hülye vagy kretén?” visszatér. Ramen a Rákóczi téren. Megakvíz: alma vagy marihuána? Napilapmentes ország. Favela a Boráros téren, crackpipák és hajléktalanok a luxuslakások alatt. Amerika nagyobbat bukott Iránban, mint Rottenbiller. Egyél sünt!

Uj Péter, Bede Márton, Winkler Róbert
podcast

Feltesz az ember egy kis csontot, aztán megy magától – itt az Umami, a 444 új gasztropodcastja

Indul az Umami, a 444 új gasztropodcastja. Az első adásban két Z generációs szakáccsal beszélgettünk, akik a saját helyüket viszik. Pohner Ádám egy kis borsodi településen nyitotta meg Michelin Bib Gourmand minősítésű éttermét, az Iszkort, Hetey Márton a Rákóczi csarnokban indította el hatszékes levesezőjét, a Nem Rament.

Umami
podcast