Az annyi minden egyéb más mellett hallgatóink egészségét is szívén viselő műsorunk ismét síkra száll az alkoholfogyasztás káros hatásaival szemben, és leteszi a garast az egészségesebb, alkoholmentes jövendő mellett. Egészségükre!
Hang a paywall után, egyelőre csak Kör-tagoknak. Keddtől ingyenesedik.
Ezt az adást csak Belső kör és Közösség csomagjainkkal érheted el.
Kövesd velünk a kampány hajráját, fizess elő most 50%
kedvezménnyel!
Az utcán éjszakázunk a cipőboltok előtt, vígan kicsengetünk 1000 dollárt egy használt lépőért, amit nem szívesen hordunk, de ha hordjuk, akkor is védőzsákot húzunk rá. Mi vagyunk a sneakerheadek.
A budapesti autósokat próbálják megszólítani.
Bár literre nem a magyarok isszák a legtöbb alkoholt, a problémás ivók és az alkoholfogyasztás által okozott betegségekben szenvedők aránya nálunk a legnagyobb az egész világon.
Egyre kevesebbet isznak a nyugati fiatalok. Van bajuk anélkül is elég.
Véglények primitív ostorokkal. A kutyaszánsport helyzetének mélységi áttekintése, etimológiai nyúlüregekkel. Ekkora csicska ember nem lehet! Hogy lenézheti ezt az országot Putyin! Motorral az avar kagánsír totemjéhez.
Orbán március 15. óta downhillezik a szopórolleren. Uj Péter máris újraszámol. Bede Márton mesterséges intelligenciás spanyol playlistje. Winkler Róbert bibliai építkezés nyomára bukkan a XIII. kerületben.
Hivatalosan is elindítja magyarországi fióktelepét a Revolut. A várható változásokra több mint kétmillió hazai ügyfélnek kell majd tudatosan odafigyelnie.
Orbán március 15. óta downhillezik a szopórolleren. Uj Péter máris újraszámol. Bede Márton mesterséges intelligenciás spanyol playlistje. Winkler Róbert bibliai építkezés nyomára bukkan a XIII. kerületben.
A Női Minimum egy, a mindenkori kormányzatnak címzett követeléscsomag, vélhetően nem az első, és ahogy most kinézünk, nem is az utolsó ilyen kezdeményezés. Mi a minimum, amit a nők követelnek, miért van az, hogy hosszú ideje a porondon vannak ezek a követelések, és miért nincs előrelépés a többségükben?