Keressük a tavasz ritka utcadíszeit.
Ismerős problémák, ismerős kormányzati válaszokkal.
A felcsúti Bocuse d'Or, amit meglátogatott Németh Szilárd.
A lakosság és a gazdaság is.
A németek elleni kiesés után Csercseszov már arról beszélt, hogy jövőre a Bajnokok Ligájában szeretne nyolcaddöntőt játszani. Ez annyira reális, mint amikor a budapesti Európa-liga döntős szereplésről álmodoztak.
Pont azt, ami a szabad sajtóról szól, na meg arról, hogy "van még egy népeitől szeretett s népeit szerető király s az Magyarországé.”
Rekordot állított fel azzal, hogy mindössze három perc alatt rúgott mesterhármast a Konferencia-ligában a török elnök csapatának.
A pécsi gimnáziumból elüldözött lány a Szabadságmeneten slammelt, és szólította meg Sintér Sándort.
Korán indította március 15-ét a KDNP-s politikus.
Ungváry Krisztián a Horthy-korszakról adott elő ezúttal. Hogyan nézett ki Bethlen centrális erőtere és milyen választási trükkökkel próbálták megakadályozni a nyilasok előretörését?
Szigorúan csak szurkolóként.
Ha úgy jobban tetszik, lehet más szót is használni - mondta.
Várható témák: infláció, Matolcsy kritikája és a Magyar Orvosi Kamara elleni bosszú.
A történész szerint nem kérdés, hogy Trianon trauma, a csehszlovákokkal pedig lett volna esély a határok igazságosabb meghúzására. De kinek van több emlékműve, Wass Albertnek vagy Márai Sándornak?
És vele együtt tavaly és idén megjelennek a pártnak annyira kedves filmek készítői is.