„Ígérem, hogy a hazánk áprilistól újra vezetőként számít Rád!” – írta Magyar tavaly Kádár leváltásáról.
A miniszter szerint „a régi kommunikációs kultúra elfáradt, elhasználódott”.
Szűcs Brigitta 2018-ban, az első női mentőápolók között csatlakozott az OMSZ-hez.
Csató Gábor feladatait átmenetileg Constantinovits Miklós látja el.