A Telex szerezte meg Z. Zsolt vallomását. Még azt is megüzenték neki, melyik ügyvéd lássa el a képviseletét. Miután a politikai ígéretekben csalódnia kellett, részletes vallomást tett konspirációs technikákról és külföldön élő feleség miatt euróban fizetett kenőpénzről.
Az önkormányzat létrehozott egy céget, ami leszerződött egy alvállalkozóval, ami leszerződött egy másik alvállalkozóval.
Őrsi Gergely és Láng Zsolt is előzetesbe kerülhet.
Molnár Zsolt, Őrsi Gergely, Láng Zsolt, Ceglédy Gergő, további fideszesek, MSZP-sek és momentumosok.
Egy évek óta húzódó ügy miatt tartottak házkutatásokat, állítottak elő fideszes és baloldalhoz kötődő politikusokat kedden. A parkfenntartó bizniszről van szó, aminek nyomozását az ügyészség az országgyűlési választás utáni időszakra hosszabbította 2025 végén .
Köztük van Láng Zsolt, a II. kerület 2006 és 2019 közötti polgármestere.
A korábban leputyin-bérencezett és zugügyvédezett Gór már nem először futott lyukra szemétügyben.
A perköltséget megduplázva a Párbeszéd - ZÖLDEK a Fényhozók Alapítvány támogatására fordítja.
Az önkormányzat intézkedését kérte az önkormányzati szemétgyűjtés ügyében!
Gór Csaba léphet a helyére.