A főpolgármesternek nem tetszik az ötlet, hogy a nemzeti panteon egy 220 méter magas felhőkarcoló árnyékba kerüljön. Pláne, hogy erről őt meg se kérdezték.
Megy az adok-kapok az ellenzékben Zugló miatt.
5,6 milliárd forintot emeltek le Budapest számlájáról, amit Karácsony „egyszerű lopásnak” minősített.
A főpolgármester szerint a kormány lelopott 5,6 milliárd forintot a számlájukról.
Összefogott a DK, az MSZP és a Párbeszéd a jövő évi önkormányzati választásra.
Karácsony Gergely a Fideszt látja a módosítás hátterében, de szerinte ahhoz is gyávák, hogy a saját nevükben adják be a javaslatot, "rábízták azt a félfasiszta testvérpártjukra".
Hogyan kerültek be az adománygyűjtő ládák szűk résén keresztül a gyűrődésmentes euróbankjegyek?
A köztársasági elnök 4-6-osozott is egyet.
Pedig lesz torta is!
Az apokalipszis elvileg elmarad.
A város 150. születésnapja alkalmából.
„A Fidesznek nincs Budapest-politikája, a Fidesznek propagandagépezete van.”
A vendégmunkásokat ugyanis nem a főváros, hanem egy magáncég alkalmazza munkaerő-kölcsönzéssel.
Upsz.
Október 23-án a Mi Hazánk és a fővárosi önkormányzat tartott megemlékezést Budapesten. A résztvevőket az ellenzéki politika jelenéről és jövőjéről kérdeztük.