Szebeni István tudja a legjobban, milyen, ha az embert egy kibaszotthíradózásért kirúgják a Híradótól, most megvédte Bencze Pétert.
Már szombaton vizsgálatot indítottak a közmédia legőszintébb másfél perce miatt.
Nem volt már szomjas XD
Beugratós kérdés!
Ha ez bejön, talán találnak még jó hírforrásokat Észak-Koreában is.
Nem tud ilyen nemzetközileg elfogadott normáról.
A köztévé beszámolt a XXI. századi magyar történelem legsúlyosabb tragédiájáról.
Spoilerezéstől sem riadnak vissza: a "magyar származású milliárdost" csak a pénz érdekli.
Élőben akartak bejelentkezni a térről, de lökdösni kezdték őket. Kimenekültek.
"Megdőlt a negatív rekord."
Ma is sorosan kapcsolódtak Szoroshoz.
Mindenki pótolható.
A közszolgálati híradóból megtudtuk, hogy 4x129=235.
Konrad Adenauer, Charles de Gaulle, Jean Monnet a csizmájáig sem érnének ma. A Figyelő új szerkesztője, a Habony-üzlettárs és dohányipari fb-tag, továbbá Századvég-elemző Lánczi Tamás mondta ezt azt MTI szerint.
És nyilván ott fognak majd mérni is.