Persze természetesen sehogy sincs, mert zagyvaság a kérdés is.
Ha valóban az számít, hogy majdnem minden magyart érint és évtizedekre meghatározza az ország sorsát, akkor már rá is fordulhatunk Paks 2-re és az olimpiára.
Ez már nagyobb különbség a 2008-as népszavazáshoz képest.
A miniszterelnöknek elég, ha több a nem, az már mindegy, hogy érvényes-e a népszavazás.
Sokkal értelmesebb kérdésekre adhat választ itt, mint a szavazófülkében!
Az amerikai kontinensen már le is szavaztak, de Ausztráliában és Ázsiában is megy a buli.
Ezeken a pontokon trükközhetnek _valakik_ a szavazatokkal.
Az NVB szerint viszont a kormány TV2-s részvételi kampánya nem jogsértő politikai hirdetés, hanem társadalmi célú felhívás.
Ezt mondta Kósa Lajos a Fidelitas választmányi ülésén. De ezért még senki ne kezdjen szedelőzködni!
A bencés főapát rossznak tartja a kormány a népszavazási kampányát.
A Bonanza Banzai egykori frontembere Európa iszlamizációjától tart.
Németországban pedig a migránsok miatt nem lehet kártyával fizetni. A fideszes polgármesterek alaposan megdolgoznak a következő mandátumukért.
A soproni pártszervezet arra hívja fel a figyelmet, hogy a kvóta miatt lett nehéz átjutni a határon.
A miniszterelnök a kvóta-népszavazási kampány végén egy kicsit még jobban megtolja a népmesefigura-imidzsét.
Illetve hűtőmágnessel hangol a most már látszólag apokalipszisellenes népszavazásra.