Egyre több ítéletben szerepel, hogy szándékosan manipulálnak a Fidesz csatornái. És gyakran végre sem hajtják a jogerős bírósági végzéseket.
A belarusz műsorvezető észak-koreai stílusban fenyegeti Lengyelországot.
Szerinte a bábu propagandával mérgezi a gyerekeket.
Már nemcsak a szavak nem jelentenek semmit, hanem a képek sem. Új fázisba lépett a kormányzati mocskolódás.
A gyurcsányizmus csúcsragadozójaként festi le a kurzusfilm a Medián közvéleménykutató vezetőjét, aki maga sem érti, mit keres a filmvásznon.
Úgy látszik, még nem jutott el megfelelően minden üzenet a megfelelő helyre.
A járványról való tájékoztatás helyett kormányzati döntésekről lehet olvasni Orbán Viktor vasárnapi hírlevelében.
Az sem derült ki az állami hírügynökség híreiből, hányan szavaztak.
A 2,1 millió példányban megjelenő JóKor Magazint a Magyar Államkincstár adja ki, a tartalmát viszont Rogán Antal propagandaminisztériuma állítja össze.
Úgy fogalmazott, ennek köszönhetően értette meg igazán „a Putyin-rezsim ideológiájának lényegét, hogy a jelent és a jövőt a múlttal helyettesítik".
A kormány, aminek külön minisztere van azzal az egyetlen feladattal, hogy a Fidesz elnökét hatalomban tartsa, most már leplezetlenül kampányol a legnagyobb ellenzéki párt elnöke ellen közpénzből, „tájékoztatási kampány” címén.
Úgynevezett Szatmáry-számlálót indított a fideszes önkormányzat: így teszik közhírré, hogy mennyi pénzt intézett a fideszes országgyűlési képviselő a kerületnek.
Dühös emojikkal hergelik a lakosságot az új nemzeti konzultációt reklámozva.
Idén 117,7 milliárdos költségvetése van az MTVA-nak, ami rekord.
A csütörtökön kezdődő csúcsra időzítették a szokatlan gesztust.