A szakszervezet a heti kötelező munkaórák harmincnyolcról harmincötre csökkentését követeli, változatlan bérek mellett.
A repülőtér visszavásárlása és a rákosrendezői beruházás miatt újra aktuális a ferihegyi gyorsvasút kérdése. A projektbe korábban többen bele akartak vágni, de valódi előrelépést senki sem tudott elérni.
Kedden 7-kor indul a 24 órás akció, rendőrkutyákat is bevetnek.
Kilométerenként, arányosan nézve a Nagyatád-Somogyszob vonal a legborzasztóbb.
Erős hétfő reggel a MÁV-nál.
Elhúzódik a kisiklott tehervonat műszaki mentése.
Az Építési és Közlekedési Minisztérium szerint a főváros 2 milliárddal lóg, ezért nem akar szerződést hosszabbítani vele, és még a 12 milliárdos támogatást is elvennék Budapesttől.
Interjú a főpolgármester-jelöltségen gondolkozó volt államtitkárral, aki vasútellenesnek tartja a DK-t, és sok mindent másképp csinálna, mint Lázár János miniszter.
Mindössze 6,1 százalékos részvénycsomagért tettek ekkora ajánlatot a 24.hu szerint.
3 tulaja van a vasúttársaságnak, ha a Strabag belemegy az üzletbe, a magyar és az osztrák állam marad benne és a magyar félé lesz az irányítás.
Szombaton jelentették be, hogy elkészült a felújítás, erre jött a havazás, igaz, néhány kilométerrel arrébb.
Vasárnaptól újra két vágányon járnak a vonatok a Biatorbágy és Szárliget közötti szakaszon.
Aki az átszállások káoszában ki akarna igazodni, annak telefonon is segít a MÁV. Vagyis...
Egyre kevesebb az esély, hogy a nyáron bezárt 10 vasúti mellékvonalon valaha visszaáll a vasúti közlekedés.
Meghosszabbítanák a földalattit, összekötnék a zuglói és angyalföldi villamosvonalakat és felüljárót építenének a Szegedi útnál.