Már tényleg mindent bevetnek a krónikus áramhiány ellen. Teljes szétesés közelében az ország.
Nem kapott dollárt a kormánytól, így alapanyaghoz sem jutott.
Kedden arról döntött a kormány, hogy az állami szektor dolgozóinak csak két napig tart a munkahét.
Én meg itt ülhetek az irodában szerda este is. :-(
A hosszú hétvégéknek mégsem örül mindenki.
Valószínűleg aranyra pályázó fegyveres bandáknak estek áldozatául.
A venezuelai reformok működnek.
A WHO a nemzetközi egészségügyi szükségállapotot is kihirdetheti.
A világ 50 legveszélyesebb városa közül 41 van Latin-Amerikában.
Mondjuk az tény, hogy gazdasági válsághelyzet van, de hogy ezen mennyit segíthetnek az elnök elképzelései, az már kérdéses.
Teljesen padlóra küldi az országot az árzuhanás. Jön a rendeleti kormányzás, a megszorítások és a keményebb állami ellenőrzés.
Mármint egymilliárd dollár volt a kifizetett kenőpénz. A lefizetett venezuelaiakat nem nevezik meg, de biztos felkerültek a kitiltási listára.
Nicolas Maduro szélsőjobboldali ellenforradalmi szabotázsként értékelte a történteket.
A pártszövetség tizenhat év után győzte le a szocialistákat, még Maduro elnököt is megbuktathatják.
De Nicolás Maduro elnök elmozdítása még mindig távolinak tűnik.