Friss
Mielőtt Trump bármilyen döntést hozna.
Még 2023-ban.
Itt a 444 napindító hírlevele.
„Hogy ne rakétákkal, hanem a tárgyalóasztalnál keresse a békét” – írta Peter Pellegrini. A magyar kormány képviselői semmit nem reagáltak a mészárlásra.
Egy 2018-as késeléses támadás utóhatásaihoz köthető bélelzáródás miatt
Az amerikai elnök szerint a CBS-nek és a 60 Minutes műsornak nagy árat kellene fizetnie azért, mert őt támadják.
Trump 90 napos szünetet rendelt el a globális vámokban, de Kína kivétel ezalól.
A 38 éves Cody Balmer ellen emberölési kísérlet, terrorizmus, gyújtogatás és súlyos testi sértés vádjával indult eljárás.
89 éves volt.
Fantasztikus évünk lesz 2025-ben, mondta Orbán Viktor január végén. Azóta összeomlott a költségvetés, ismét Európa-bajnok a magyar infláció, az ipar ötéves, a születések száma történelmi mélyponton. És mi a helyzet az „ilyen a béke” forinttal?
Több száz négyzetméteren ég az összehordott hulladék.
Szabadkereskedelmi megállapodást szorgalmazna az EU és az Egyesült Államok között.
„Elfogadhatatlan viselkedés” és „nem megfelelő nyelvezet” miatt.
Cseh András, az Új zenekar frontembere több mint 15 éve jár nyugdíjasotthonokba, hogy közös énekléssel derítse jobb kedvre az ott élő, gyakran magányos embereket. Az eredmény egészen látványos tud lenni.
„Hála istennek, senki sem sérült meg” – tweetelte ki az eset után Josh Shapiro.
Most lett elege.
Edan Alexander azt is mondja, hogy fizikálisan és lelkileg is össze van törve.
A norvég tömeggyilkos, Anders Breivik mészárlását akarta túlszárnyalni.
Az autóipari export 12 százaléka irányul az Egyesült Államokba, és van olyan ágazat, ahol még nagyobb ez az arány.
Számos nyugati politikus persze sokkal keményebben fogalmazott, barbárnak, gonosznak, alávalónak nevezte a támadást. Orbán vagy Szijjártó nem reagált.
Magyar egy újabb országjárást hirdetett meg.
„Valóban azt állítod, hogy nem a 15 éve hatalmon lévő kormány miatt omladoznak a magyar kórházak?” – kérdezi Takács Pétertől a Tisza politikusa, aki tavaly nyáron mutatta be ugyanezeket az állapotokat.
A Grúziát 13 éve irányító kormány az ország szuverenitásának védelmére hivatkozva bélyegez hazaárulónak újságírókat és civileket, ráadásul az új külföldiügynök-törvény már börtönnel fenyeget - mondja Tamar Kintsurashvili grúz újságíró. A tüntetések úgy is folytatódnak, hogy a tiltakozásért járó pénzbírságot megtízszerezték.
Vagyis igen, de igazából mégsem.
A hazai focistafizetéseket már sikerült felzárkóztatni a régióhoz, több ország átlagos focistabérénél is többet kereshetnek a nálunk játszó sportolók.