Talán a vezetésével sikerül új kormányt alakítani egy év küszködés után.
Napok óta egyre feszültebb volt a helyzet.
A másik lehetőség a halálbüntetés lett volna.
Aktuálpolitikától mentes programot szeretne az osztályvezető.
Egyhangú döntés volt.
Az 1945-ben a Vörös Hadsereg által beolvasztott szobrot 2008-ban állították vissza a helyére.
Közel 1,5 milliárd forintot fizethet majd érte a boldog győztes.
Kis heti abszurd.
A túlterheltség miatt történt a baleset.
Sok helyen hónapok, sőt évek óta rohadnak az iskolai épületek, rendszeresen beáznak, feketepenész lepi el a falakat vagy épp a szennyvíz önti el a tanárit.
Ha pedig beigazolódik a plágiumvád, akkor rúgják ki.
A kormányhivatal szerint ilyenről szó sincs, a kifizetés folyamatos.
A hűtőket racionalizálni kell, és szellőztetni is csak rövid ideig szabad.
Ha pedig a kormány nem tudja működtetni a közoktatást, akkor engedje azt újra át az önkormányzatoknak.
Mondatról mondatra leellenőriztette a szöveget, úgy tűnik, több mint a harmada jelölés nélkül lett átemelve máshonnan.