Mindenki nyugodjon le, a Miniszterelnökség szerint Bayer Zsolt vállalható figura, aki kiérdemelte az elismerést!
Élő adásban leplezett le egy puccsistát. Vagy valószínűleg inkább egy játékost.
Egy másik korlát hiányzó darabját is bravúrosan sikerült pótolni. Ez már nem lehet véletlen!
A levegőben állva tapsolok a zseniális kínai feltalálónak! Nobel-, Kossuth-, Oscar- és vérdíjat neki!
Még el sem kezdődött a melegfelvonulás, a homofób Jobbik máris azt ígéri, hogy 2018-tól „a toleranciát csak hírből ismerő, »melegfelvonulásnak« nevezett visszataszító és családellenes rendezvényt” nem fogja megengedni.
Ha migrációs kérdések miatt kéne dönteni. Tort ül a sötétség.
Oroszországban szoktak olyan szövegekkel tiltakozni a melegfelvonulások ellen, mint amit a KDNP izzadt ki magából.
A NAV-ot vezető államtitkár szerint a magyar kormány hatalmas harcot vívott a pálinkáért.
„A balliberálisok zsigerből támadnak mindent, ami nemzeti érték, legyen az szellemi, gazdasági, kulturális vagy építészeti” – írják.
Éljen! Összedugták a fejüket, és végül rájöttek, hogyan kell írni helyesen angolul a villámot! Ez jó lecke volt, és külön jó, hogy felhívta az ország figyelmet az egzotikus, szigetországi nyelvre.
Azóta nem hárítottak el hibát ilyen tempóval az országban, hogy valaki tavaly felfújta a Margit híd középső pillérére, hogy „Orbán geci".
Érted?