Miközben Indiában hatalmas kampány van a köztéri ürítés ellen, egy állam egészségügyi miniszterét lefotózták, amint az út mellett pisált.
Azt hiszed, az orvos- és szakértelemhiány, az alulfinanszírozottság vagy a politika a hibás? Nem. Jobb, ha első kézből tudod: a probléma Te magad vagy!
Ez már a Soros-terv megvalósulása lehet. Az Ipsos Mori készített 27 országban felmérést, nálunk a korrupció és a szegénység is nagyobb aggodalmat szül, mint a bevándorlás.
Az Európai Gyógyszerügynökség leállította az Esmya használatát, amíg ki nem derítik, hogy májkárosodást okoz-e.
Heti kettőt várnak tőlük, és ha nem küldik, akkor figyelmeztetik őket.
A kórház szerint menthetetlen volt, a férfi lánya azt mondja, felháborító volt a bánásmód.
Az orvoshiány nemcsak a betegellátásban okoz komoly gondokat, hanem az orvosképzésben is: fontos gyakorlati órák maradhatnak el, mert az adott orvosra inkább a műtőben van szükség. Az Abcúg riportja.
Az ápolási osztályon október óta küzdenek a fertőzéssel.
A betegsége elviselhetetlen fájdalmakkal jár, de olyan hosszú a várólista, hogy csak négy év múlva kerülhet sorra.
Az orvos szerint már nem lehetett megmenteni, és egyébként is 120 beteget kellett ellátni.
Félünk a bevándorlóktól, de nagyobb gondnak tartjuk az egészségügy állapotát az Eurobarometer felmérése szerint.
Iparűzési adót sem kellene fizetni, csak valaki menjen már oda, mert arrafelé is orvoshiány van.
Pedig várakozók vannak rengetegen.
Orbán Viktor pedig a megújult EchoTV-n mutatta meg a titkos tervet, amit egy nyomtatóban talált.
Az orvosaik kétharmada már amúgy is dolgozik valamilyen fizetős intézményben.