Az öt legnagyobb problémának az alacsony béreket, a magas munkaterheket, a tanári autonómia hiányát, a tananyag nem megfelelő összetételét és az adminisztrációs terheket tartják.
Újabb engedmények.
A szülők fél évig küzdöttek, hogy távolítsák el.
Olyan károkat fog okozni a közoktatásban, amit jogszabály korábban még nem, mondják a szakszervezetek. Már 4000-nél is több pedagógus jelezte, hogy felmond, ha életbe lép a törvény.
A műsorvezető azt mondja, neki nagyon hiányzik a közéletből, hogy az influenszerek is felszólaljanak társadalmi kérdésekben.
A Pedagógusok Szakszervezetének alelnöke szerint alkotmánysértő, hogy valakit elektronikusan megfigyelhetnek.
A videót azóta eltávolították.
A takarítócég lelépett, a fenntartó nem pótolta.
Közülük hárman 2 hónapon át vettek részt polgári engedetlenségi akciókban, és még csak figyelmeztetést sem kaptak.
Kedden kihallgatta a rendőrség.
Marosi Beatrix volt az, aki elbocsátotta a Kölcsey Ferenc Gimnázium öt tanárát.
Még nem tudják, honnan szerezte a fegyvert a kisiskolás.
20-ról 32 százalékra emelkedik a pedagógusok szakmai pótléka.
A Taníték Mozgalom alapítója szerint a belügyminiszter "statisztikai adatokról beszélt úgy, hogy egyszer sem nézett azok mögé."
Állítólag nemcsak igazgatókat, hanem pedagógusokat is meghívtak a Nemzeti Közszolgálati Egyetem nagytermébe.