Az Andamán-tengeren gyulladt ki egy halászhajó.
A bankjegyeket műanyag hordókban elásták, a pénz egy részéből sporteseményekre fogadtak, szlovákiai kaszinókban próbáltak szerencsét, drág autót vettek és hiteleket törlesztettek. Több mint 60 milliónyi elázott bankjegyet pedig beváltottak.
Addig-addig szórakoztak, míg kimentek a rendőrök.
A második királyné kinevezése állítólag kedden megtörtént, de erről hivatalos bejelentés egyelőre nem volt.
Vagyis igazából 87 évre, de a beismerő vallomás felezést ért. Tavaly júniusban még azt jelentették be, hogy a király kérésére soha többé nem alkalmazzák a felségsértési törvényt.
A nő szerint a rajz fajilag motivált és barátságtalan volt, a brazil kiszolgáló szerint ő nem akart rosszat.
Elütötte egy motoros, Mana Srivate mentős meg automatikusan úgy kezdte újraéleszteni, mint egy embert. A végén olyan történt, mint pályafutása alatt sohasem.
Csak nátrium-foszfát volt a zsákokban.
A száguldó miniszter a jelek szerint végigfertőzte Indokínát.
A járvány által alig érintett Kambodzsában és Thaiföldön is tömeges tesztelésbe kezdtek, és találtak is fertőzötteket Szijjártó kontaktjai között.
A közösségi médiában óriási a felháborodás.
A miniszterelnök az állami médiában mondott beszédet, közben is ezrek tüntettek az utcán.
A tudósítással veszélyeztették az állam biztonságát, és nyugtalanságot gerjesztettek - hangzik az ítélet.
„Engedjétek szabadon a barátainkat!” - kiabálják. Rengeteg rendőrt vezényeltek ki.
Megfenyegette a rendőrség a tüntető diákokat, a vezetőiket lecsukták.