A Hír TV rejtett kamerás felvételei szerint volt olyan ember, aki egymaga 1000 szavazót vitt a Fidesznek.
Szervezetten szállították őket Ukrajnából a Fideszre szavazni. A Fidesz alelnöke szerint az ilyet el kell kerülni.
Már csak az a kérdés, hány helyen tüntették el összesen a pártlistás szavazatokat.
A jobbikos Bíró László antiszemita Facebook-kommentjein edződik az ellenzéki összefogás a borsodi időközi választáson, ahol, ha sikerül megverni a fideszes Koncz Zsófiát, ugrik a kormánypártok alkotmányozó többsége.
Az elhíresült bazmegelős üzenet után arról kérdeztük az államtitkárt, hogy elfogadható lenne-e, ha egy kórházi dolgozó beszélne így egy állampolgárral. Takács Péter szerint az, hogy milyen visszajelzést kapott a kormánytól az eset után, az csak rá tartozik.
Buszgarázstól a Karmelitáig követtük a hétfői eseményeket a fővárosban: a tét az volt, hogy Budapest januártól fizetésképtelenné válhat. Szentkirályi Alexandra szerint Karácsony Gergely csak hárítja a felelősséget, míg a főpolgármester szerint „a kormány okozta a problémát és neki kell megoldania”.
Nahát: Menczer Tamás propagandavideókat forgat a minisztériumban, Szijjártó sajtótájékoztatóira pedig a sajtó jelentős részét nem hívják meg. És mit keresett Lázár János Moszkvában?
Orbán Viktor több alkalommal kijelentette, hogy az oroszok már megnyerték a háborút. Valóban legyőzték Ukrajnát, Putyin elérte a céljait? És mi lehetett a moszkvai utazás valódi célja? Rácz András a Helyzet: van!-ban.
A Drifter egy brutálisan őszinte, adrenalindús utazás egy vidéki fiú féktelen szabadságvágya és kilátástalan sodródása között, ahol a motorbőgés és a mindennapi túlélés küzdelme kéz a kézben jár.