A hatóságok felszólították a támaszponton lévő katonákat és civil dolgozókat, hogy ne igyanak csapvizet.
Székesfehérvár fideszes polgármestere a kormányközeli Indexnek szidta az Orbán-kormány legújabb húzását.
A főváros már a második a megyék között az üres praxisok számát tekintve.
Lánczi Tamásék újabb trollkodása, az RTL és a 4iG biznisze, Ukrajna területfoglalásai, az olimpia utózöngéi és a BL-t ismét tisztes távolból követő Fradi a 444 reggeli hírlevelében.
Már 575 esetben történt vádemelés.
A 16-59 éves lakosság 56 százalékos többsége monogám párkapcsolatban vagy házasságban él, 28 százaléka egyedülálló, és 13 százaléka alkalmi kapcsolatokban találja meg a társát.
„A nehéz és heves harcok ellenére erőink tovább nyomulnak előre a Kurszki régióban, és a »cserealapunk« egyre nő” – közölte az ukrán elnök.
A kormánypárti média sem. Senki.
De a napokban már heves esőzésekkel, sőt akár jégesővel kísért viharfront is végigvonulhat a sziget fölött.
Az ország gazdasága továbbra is erősen támaszkodik a Gazprom földgázimportjára, de az osztrák gázigény 23 százalékkal csökkent, mióta Oroszország lerohanta Ukrajnát.
Minél előbb beleegyezik Oroszország az igazságos béke helyreállításába, annál előbb megszűnnek az ukrán támadások orosz területen – közölte Heorhij Tihij szóvivő.
A napokban több megyében is 29 fok fölött alakulhat a napi középhőmérséklet.
A rákos megbetegedések miatti halálozások száma pedig 93 százalékkal – állítják ausztrál kutatók.
A Bolsoje Szoldatszkoje-i járás nyugati oldalán a Szudzsai járás, a déli oldalán a Belgorodi terület Belajai járása van, ahol már bejelentették az evakuálást.
Szerinte ez a legfőbb különbség a tavalyi, jóval kisebb, belgorodi körzet elleni műveletek és a mostani kurszki akciók között.