Vitézy Dávid pedig elkaszálta a Közlekedési Múzeum Debrecenbe költöztetésének tervét.
„Mostantól kezdve minden erőnkkel a károk enyhítésén fogunk dolgozni” – írta Kleb Attila fesztiváligazgató.
Felment-e, ha jó házat építesz? Lehetett-e kívül maradni a rendszeren, és hol jöttek létre csúcsteljesítmények? Mit akarnak a fiatalok, a technicisták, és miből áll az elszámolás? A 444 stúdiójában a NER építészetéről és a szakma újjászervezéséről vitatkozott Major Zoltán, Wesselényi-Garay Andor és Csóka Attila Róbert.
Az átvilágítás több furcsa esetet is feltárt: volt, aki bemondásra kapott támogatást, más pedig több pénzt kapott, mint amennyit kért.
A muzsnai evangélikus templom fala a középkor óta tartotta magát, jó lett volna neki segíteni.
Szabó Csaba megpróbálta az intézmény „fenntartói státuszának” megváltoztatását.
Tarr Zoltán miniszter a Könyvhét megnyitóján bocsánatot kért az előző miniszter és kormányok helyett a terület elhanyagoltsága miatt.
A Líra is várja már a fóliázások végét.
Az idén távozó zenész 80. szülinapjára csavarják fel a szőnyeget a Szent István parknál.