Igazi újítás: álhírek után fideszes álhírügynökség.
A magyar csatorna az anyavállalat RTL Group új arculati megjelenését veszi át.
A Nemzet-csoport egykori vezetője, Orbán Viktor legbizalmasabb médiaembere két éve jelentette be visszavonulását - most visszatér.
A kulturális miniszter arról panaszkodott, hogy a Heti Válasz tulajdonosaként ellenzékben semmilyen állami támogatást nem kaptak. Ami bizonyíthatóan nem igaz.
Felfüggesztik a hetilap megjelenését.
Csak később derül ki, hogy egyáltalán kapnak-e frekvenciát.
Köszönik és elismerik, sok sikert kívánnak a bemondónak.
Felvették a kapcsolatot a holland hatósággal is.
Az orosz külügy szerint a Népszava és a HVG diszkreditálni akarja a "különleges katonai műveletet". De nem igazán tagadnak semmit, amit a magyar lapok leírtak.
Rogán Antal ismerősei terjeszkednek.
Az Alaptörvény módosítása utoléri a kormánypárti sajtót is.
A tulajdonos Ungár Péter nem kommentál.
Az ítélet jogerős, mostantól kiderülhet, hogy közszolgálati Duna Médiaszolgáltató mit vár el egy M1-en futó hírműsortól vagy a Krónikától.
A járókelőket zaklató koldusokkal riogatás sok volt a Médiatanácsnak.
Pedig leányvállalatot is alapítottak a pályázathoz Szerbiában, 100 ezer eurós alaptőkével.