A hírek szerint megromlott a viszonya Kásler Miklós miniszterrel, a felmondását sem neki adta be, hanem Orbánnak és Ádernek.
Volt, akinek hét hónap alatt 17 ezer tablettát írt fel, az ügyészség szerint ez már nem is gyógyítás, hanem kábítószerkereskedelem.
Az Eurostat statisztikái szerint átlagosan 98 százalékkal nőttek a fogyasztói árak 2000 és 2017 között, ezzel az EU-tagországok közül nálunk volt a harmadik legnagyobb a növekedés.
Az Eurostat adatai szerint a magyarok negyede szív- és keringési betegségekbe hal bele.
Nagy Anikó a WHO európai regionális bizottságának ülésén nem tudott jobbat mondani mint a mindennapos testnevelés, és az oltási rendszer egyedülállósága.
De utána jöhet a javulás.
Meghirdettek ugyan 1200 rezidenshelyet, de létszámstopot is elrendeltek, így aztán nem tudják betölteni az állásokat.
Ez a lakosság negyede.
Ennyi potencianövelő nyilván meghaladja a férfi személyes szükségleteit, ezért vádat is emeltek ellene.
Sőt mi több, XXI. századi körülmények lesznek! Elég futurisztikus interjút adott a Figyelőnek Bedros J. Róbert.
Az Amszterdamban tanuló Fábián Sára létrehozott egy alapítványt, ami ma már 80 önkéntessel látogatja a kórházban fekvő gyerekeket. Nem akarják megváltani a világot, csak annyi a céljuk, hogy senki ne feküdjön magányosan a fehér ágyakban, és ne maradjon le a tananyaggal.
Egyre több a beteg a magánpraxisokban, orvos meg ott sincs elég.
Sőt, abban is listavezetők vagyunk, hogy az ilyen beavatkozások után itthon minden 5. beteg meghal a kórházban. Ez az eredmény nem jöhetett volna létre az Emmi nélkül!
A parlamentbe viszik a civilek javaslatát, amelynek lényege, hogy aki egy hozzátartozóját gondozza egész nap, az legalább a minimálbérnek megfelelő összeget kapjon az államtól.
A 110 település 125 ezer lakosának egészségügyi ellátásáért felelős cégek 2013-2016 közötti ellenőrzése „aggasztó diagnózist” állított fel.