A volt miniszterelnök az Indexnek: Lázár és Szijjártó teljesen rendben van, Hatvanpuszta műbalhé, és halálomig Fidesz-tag maradok.
Eredetileg tiszás elnöke lett volna ennek a vizsgálóbizottságnak is, de két hete Magyar Péter gondolt egyet, és megadta Toroczkainak a lehetőséget.
A módosítót benyújtó Melléthei-Barna Márton szerint „politikai ellenfelek üldözésére létrejött Szuverenitásvédelmi Hivatal, a közpénzek magánvagyonként való kezelése és a kormányfői hatalom időbeli korlátlansága mind-mind a hübrisz megnyilvánulása”.
A bejelentésnek köze lehet a KEKVA-k jövőjét érintő alkotmánymódosításhoz, amiről ma szavaz az Országgyűlés.
És más ellenzékieknek is személyes beszólogatásokkal válaszolt a kormányfő, aki a második körös adok-kapokban már sokkal jobban elengedte magát, mint az első, önálló felszólalásában.
A Tisza-kormány szerint nem volt szerencsés a migránsszállásos Facebook-posztjuk. Ehhez képest a tiszás politikusok úgy terítették, mintha nem lenne holnap.
Ennek alapján Orbán Viktort nem lehetne többé miniszterelnökké választani.
OnlyFans-modellek oldalain kezdte, később magyar politikusok és influenszerek közösségimédia-profiljait pörgette fel szürkezónás módszerekkel. A 444-nek nyilatkozó fiatal egyik legnagyobb ügyfele megafonos fiókokra vásárolt lájkokat, követőket, megtekintéseket.
Ferencz Orsolya szerint meg kell szabadulni azoktól, akik hozzájárultak a hatalmas vereséghez.
A volt miniszter szerint nem dőlt el, talpra tud-e állni a Fidesz.
Hogy a Fidesz üzeneteit közvetítsék a külhoni magyaroknak.
Tárgyal a Parlament a köztéri politikai propaganda megszüntéteséről. A Fidesz nem bán semmit, mi viszont összegyűjtöttük, miben éltünk az elmúlt évtizedben.
A bukott miniszterelnököt újra elnökké választották, és saját kedvére alakíthatja át a pártot. Jövőre ismét fiatalítást ígért, de addig sok víz lefolyik a Tiszán.
A vereség óta jóval készségesebben nyilatkoznak a fideszesek, mint korábban. Megpróbáltuk megtudni, mi van az Orbán-korszakon túl.
Miért kell a kormányváltás után két hónappal még mindig azokat az arcokat néznünk, akik éveken át tolták az agyatlan fideszes propagandát?