A gyilkossággal egy feltalálót gyanúsítanak.
Januárban kapták el a lány gyilkosát, most vádat emelhetnek ellene.
A 31 éves férfival szakítani akart a barátnője, erre ámokfutásba kezdett, és járókelőkkel, rokonokkal végzett.
A két SEAL-kommandós azt hazudta, hogy a meggyilkolt zöldsapkás részegen érkezett egy edzésre. Arra a jelek szerint nem gondoltak, hogy a boncolásnál ezt vizsgálni fogják.
Eltűntként keresték az idős asszonyt, holttestét végül saját udvarában, elrejtve találták meg.
Olajvezetékek megcsapolásából szerzett vagyont, már mindenkinek szúrta a szemét, ezért új arcot és új ujjlenyomatokat akart.
Két hónapig hetente ölt, a szomszédok mégsem vettek észre semmit, csak a szagra panaszkodtak néhányan.
Így járhat az, aki tényleg komolyan veszi az illiberális álhíreket. Milo egykori alt rightos gyakornoka tényleg elhitte, amiket megosztott, és balos pedofilnak nézte a saját szüleit.
„Mint minden igazi újságíró, ő is őrszem volt, katona az értékeink védelmének frontvonalán” – mondta Daphne Caruana Galiziáról az EP elnöke.
Nem kérnek abból, hogy a kormány egymillió eurós jutalmat ajánljon a nyomravezetőnek, inkább azt szeretnék, ha lemondana a miniszterelnök.
A rendőrök egy 24 éves férfit fogtak el a környéken.
A dán feltaláló még mindig tagadja, hogy ő ölte volna meg, és darabolta volna fel a nőt.
G. Rolandot 2016. febriár 11-én tartóztatták le, tavaly novemberben bűnpártolás miatt emeltek ellene vádat.