Teljesült Márki-Zay Péter független jelölt első kívánsága.
Nagyon izgalmas. 7-ig lehet még szavazni.
Délután 3-ig a választópolgárok több mint 49%-a vett részt a polgármester-választáson. Időközin ez nagyon magas részvételnek számít.
A miniszter már urnanyitáskor, a kamerákat kerülve leadta szavazatát a hódmezővásárhelyi polgármester-választáson, és még eredményvárót sem tart a helyi Fidesz.
Neki Hódmezővásárhely az első, a Fidesznek Magyarország.
Négy éve egész nap nem mentek el ennyien szavazni, mint most a nap első felében.
Eddig majdnem kétszer annyian mentek el szavazni, mint az előző választás délelőttjén.
A fideszes jelölt nem tartott kampányvégi bulit Hódmezővásárhelyen, Márki-Zay Péter eseményén viszont annak ellenére is megjelentek emberek, hogy a napokban szórólapokon gyaláztak mindenkit, aki segít neki.
Polgármestert választanak Hódmezővásárhelyen. Akárhogy lesz, az eredmény az egész országnak üzen majd: működhet-e az ellenzéki szivárványkoalíció?
Vári Ernő egykori iskolaigazgatónak az volt a bűne, hogy elment két lakossági fórumra.
Elképesztő reklámmal mentek rá Márki-Zay Péter támogatóira Hódmezővásárhelyen.
Közeledik a hódmezővásárhelyi időközi választás, Budapesten nincs akkora élet, mint Lázár birodalmában.
De gondolkozik rajta, hogy bevásárolja magát.
Lázár János kimondta: "mindenki tartsa vissza magát, és ne sértse meg a hódmezővásárhelyi nyugdíjasokat azzal, hogy azt állítja, a 10 ezer forintos utalvánnyal szavazatot lehet tőlük venni."
Ahhoz, hogy ez az abszurd ötlet végrehajtható legyen, új törvényeket kellene hozni, direkt erre az esetre.