A KDNP frakcióvezetője nem hímezett-hámozott, hanem elmondta, mi az egész ügy lényege.
Ugyanakkor nem jó látni a magyar politikai életben, hogy a "többi párt köreiben kormányképes erő alig jelenik meg".
A miniszterelnök-helyettes egyszer a bolsevik rémuralommal, máskor meg a Csíki Sör megvédésével indokolja a törvényjavaslatot.
Egy napja Molnár Gyula még korrektnek nevezte az együttműködést a kormánypártokkal. Most azt mondják, ami szakmailag indokolt volt, politikailag tarthatatlanná vált.
A jelentkezési határidő is lejárt, de még tanmenet sincs.
A kormánypárt szerint sajnálatos, hogy „a liberális törpe kisebbség mindent megtett, hogy a gender szakot védje és az áltudományt megpróbálja elfogadtatni”.
A KDNP ifjúsági szervezete nekiment a genderszakot indító intézménynek.
Szabó Ferenc igaztalan pletykáknak, tudatos rágalmaknak tartja a magánélete miatt őt érő támadásokat.
A gyanú szerint Szabó Ferenc évekkel ezelőtt összejött az egyik tanítványával, aki most is csak 16 éves.
A párt szerint a lépésnek üzenetértéke van.
Tavaly még elhatárolódtak tőle, most már demográfiai kutatást kérnek Benda Józseftől.
Feljelentést is tettek az ügyben.
Szép lassan csepegtetik az információkat arról, hogyan fogják „eltakarítani innen” azokat, akik támadják a kormány álláspontját.
Jó helyre gurulnak az adófizetők forintjai. Dicsértessék!