Nagyon gyorsan el akarja takarítani a közterekről a Jobbik plakátjait a kormány, ami még a népszavazás utáni, kötelező betelepítési kvóta elleni törvényt sem próbálta kétszer átverni a Parlamenten.
A KDNP szóvivőjének még rosszabb a memóriája, mert szerinte sosem mondtak ilyet.
Ha nem hozzák össze a kétharmadot a Fidesznek, akkor a kormánypárt sem szólhat bele, mikor kampányolhatnak.
„Igen, indulatosan, lehet, hogy akár a törvényességi határokat átlépve beszéltem” – ismerte be a vádakat részben a volt jobbikos parlamenti képviselő.
Az LMP megkapta a szándéknyilatkozatot, de nincs benne konkrétum, mert a fejlesztési minisztérium szerint ezek nem adhatók ki közérdekű adatként.
Igaz, az minden képviselőnek jár. A HírTV szerezte meg az idei frakcióköltéseket.
Hollik Istvánnak (KDNP) az összetartozásról a kiközösítés jutott eszébe.
Két nap alatt két teljes tiltás-visszajövés-tiltás-visszajövés köre volt a Facebook, sőt az egész internet legbetiltottabb szatellitpárt-frakcióoldalának.
Úgy tűnik, hogy a kereszténydemokraták a csatát megnyerték, de a háborút még nem.
Isten útjai kifürkészhetetlenek.
A Fidesz szatellitpártja és Mark Zuckerberg fogják megvívni az ideológiák háborújának végső, mindent eldöntő csatáját.
Szabó Ferencet a szülők jelentették fel, miután kiderült, évek óta viszonya lehet a volt általános iskolai tanítványával.
A megbélyegző politikát folytató kormány csak keresztény köntöst visel.
Erős beszédet mondott a kormányellenes tüntetésen a KDNP-ből kilépett Lukácsi Katalin.