Aradszki András energiaügyi államtitkár felállt a parlamentben, és közölte, a rózsafüzér a legerősebb fegyver a Gonosz ellen, és ezt Soros György is meg fogja tapasztalni.
Már meg is van az új vezető, Azbej Tristan személyében.
:DDDDDD :(
Két nappal a parlamenti szünet előtt közel egymillióért vásároltak be egy nagyáruházban.
A KDNP miniszterelnök-helyettese mindenkit megnyugtatott, hogy nem a mi készülékünkben van a hiba.
A KDNP politikusa megunta a kopaszságot.
A KDNP relatíve fiatal sztárpolitikusa tökéletes érveléssel vágta ki magát a fogas kérdésből és tett történelmi igazságot.
Gaal Gergely az előző ciklus végén is ült a parlamentben, akkor Salamon László helyét vette át.
Hollik István ♥ Armin van Buuren
A törpepárt szerint Budapest nem lehet hálás Sorosnak, ezért minél előbb visszavonatnák a díszpolgárságát.
Zajlik a Fidesz nemzeti konzultációs megabulija, mindenki a legjobb formájában érkezett.
Mármint arra gondolnak persze, amit az ellenzék folytat a kormány ellen.
A KDNP frakcióvezetője szerint míg Soros rombol, a kormánypártok építkeznek.
1994 óta volt tagja a parlamentnek a kereszténydemokrata képviselő.
A KDNP elnöke azt ígérte, hamarosan meglesz az egymillió új állampolgár.