Kiengedték a kórházból.
1,1 millió magyarra meg semmit. Az OEP áttanulmányozta, mire ment el az egészségügyi kiadás 1369 milliárdja tavaly.
Magyarországon csak három olyan intézmény van, ami nem lóg senkinek.
Nem sikerült a harca, mert a törvény, ami ellen tiltakozott, most is több indiai államban érvényben van. Viszont független jelöltként indulni fog a közelgő parlamenti választásokon Manipur szövetségi államban.
Így a betegek dobozos és fóliázott élelmiszereket meg palackos ásványvizet kapnak, és egyelőre fürödni sem lehet, egyszer használatos törlőkendőket osztanak ki a betegeknek.
10 ember meghalt, köztük gyerekek.
Hurrá.
A kórház várhatóan 2 hónapig mikrózható, egyszer használatos műanyag edényekben tálalva tudja megoldani a betegélelmezést.
Alma és szendvics jár, vagy hozhatnak meleg ételt a rokonok.
Ne most legyen beteg!!4
Az egyik beteg rálőtt az orvosára, majd öngyilkos lett.
A család szerint a kórház még a jelentéseket sem hajlandó kiadni, és azt állítják, a biztonsági kamerák felvételei eltűntek.
Ha időben kiderül a fertőzés, akkor a magzat egészségesen is születhet.
A családja és a felesége záratták be, mikor rájöttek, hogy meleg.
Lázár János elmondta, mit akar kezdeni a kormány a budapesti kórházakkal.