Az új miniszterelnök tudni akarja, mit csináltak a beiktatása után a régi kormány még hivatalban lévő miniszterei.
Mindkét csatorna büszke.
Ezeket a vállalásokat lehet majd számon kérni az új kormányszóvivőkön.
A leendő oktatási miniszter jelentette be. Gyurkót az előző kormány sorosistának tartotta, és listára tette, az új kormány felismerte a lehetőséget az egyik legaktívabb és legismertebb gyerekvédőben.
Három nő, három tévés újságíró: Szondi Vanda, Magyar Éva és Köböl Anita.
Egy kicsit.
Vidéki prókátor néven szerepelt eddig Fülöp Botond, aki az egyik elindítója volt a folyamatnak, amely a NER széteséshez vezetett.
Szívecske, lájkocska, kirúgásocska.
Csincsa most már megbánást tanúsít.
Toroczkai szerint ők nem a gyerekek származása miatt mentek ki, hanem csak az Örömódáról, de a felvétel mást mutat.
Úgy kezdődött el az új politikai korszak Magyarországon, hogy Orbán Viktor nem ment el személyesen vállalni a felelősséget az elmúlt 16 évért. Megbékélés nincs igazságtétel nélkül, igazságtétel pedig nincs szembenézés nélkül – üzente Magyar Péter az ellenzékbe szorult fideszeseknek.
„Tapasztalatból mondom: lemondani nem gyengeség, hanem erő” - üzente Magyar miniszterségtől visszalépő sógora. A teljes Alkotmánybíróságot elküldené.
Égő fáklya helyett örömtánc.
Magyar menekültútlevéllel repült Amerikába a sikkasztással és bűnszervezettel vádolt volt lengyel miniszter, Trump segíthetett neki. Romanowski még mindig Budapesten van.
A kormány népszerűségének csökkenésére is felkészült.