Égő fáklya helyett örömtánc.
Összefont karok, kényelmetlen fészkelődések, kényszeredett mosolyok. 16 év után most először ültek be a fideszes politikusok úgy a parlamentbe, hogy ők vannak kisebbségben.
Nagy Gábor Bálint Völner Pálról és Balásyról is nyilatkozott, és azt is elmondta, támogatja a csatlakozást az Európai Ügyészséghez.
Visszalép a jelöltségtől, mert nem akarja, hogy a sógorság miatt „árnyék vetüljön a rendszerváltásra”.
A milliárdos reméli, hogy „a leendő kormány csak azért nem fog senkit megbélyegezni, mert vállalkozó volt az elmúlt 16 évben is”.
Orbán Viktor megtartotta a Fidesz történelmi veresége után az első sajtótájékoztatóját, ahol többek között elmondta, hogy még nem gondolkozott azon, hogy miből fog élni májustól, de továbbra is munkaképes, jó fizikai állapotban van.
A leendő miniszterelnök reagált arra, hogy a leköszönő miniszterelnök nem veszi fel a mandátumát.
Azt mondta, rá most nem ott van szükség.
Az ügyészség szerint az őrizetbe vett gyanúsítottak esetében fennállt a szökés, elrejtőzés és a bizonyítás megnehezítésének veszélye.
Ezen a napon szűnik meg hivatalosan Orbán Viktor megbízatása. Arra a napra Magyar Péterék szeretnének egy nagy országos rendezvényt is a Kossuth térre.
Magyar Péter hétfőn bejelent hét minisztert.
Kultúrfilozófiai megfejtéssel.
Még egy mémelhető momentum a mai Nagy Találkozások sorozatból.
Valaki mentse már meg Orbán Viktort a saját kampánycsapatától! Hát Gyurcsány Ferenc nem ripacskodott ilyeneket!
A külügyminiszter szerint minden eddiginél határozottabban kell fizikailag is védeni a földgázvezetéket.