Saját használatra.
Csak az ellenzéki képviselők jelentek meg Országgyűlésben.
A parlamenti közvetítésében nem lehetett hallani a képviselői bekiabálásokat, de végre megjelent a kata módosításáról szóló vita jegyzőkönyve, benne a havi 4 milliós bruttó fizetésű KDNP elnök meglátásaival.
A fideszes Hargitai János szerint most meghajolnak a magas jogállamisági feltételeknek.
A vádirat szerint 2014-ben hajléktalanszállóról vihették a kamu örményeket, hogy egy-egy doboz sörért és 1000 forintért rájuk szavazzanak.
Úgy tűnik, az is elég, ha valaki a Facebookon vagy a tévében uszít az alkotmányos rend ellen, legalábbis Kövér László értelmezésében.
Egyedüliként bojkottálta az alakuló ülést.
Megalakult az új parlament, amiben még a korábbinál is több a fideszes képviselő, és Rogán Antalt is látni.
A független képviselő szerint sem a Fidesz, sem a választók nem fogják komolyan venni az ellenzéket, ha az nem veszi komolyan magát, ehhez viszont az kellene, hogy a részvételével ne támogassa a hibrid rezsimet.
Apa ideges, hű, de ideges apa.
Nem indokolták meg, miért nem csatlakoznak a Momentum bojkottjához.
Élő beszélgetésünk Hadházy Ákossal és Jámbor Andrással 17 órakor kezdődik.
Aki nem megy be legitimálni az ötödik Orbán-kormányt, az semmi jóra ne számítson: üzeni a Fidesz.
Helyettese Csárdi Antal.
Jámbor kényelmetlenné akar tenni ügyeket a Fidesznek, Orosz még nagyobb ellenzéki felelősségről beszél.