Miután pénteken megjelent a Magyar Közlönyben a módosított médiatörvény.
Csótányok, kamuállások, tízmilliárdos informatikai kudarc és politikai kiszolgáltatottság: válságban az Országos Széchényi Könyvtár, ahol már a minisztérium is rendkívüli vizsgálatot folytat.
Tarr Zoltán miniszter a Facebookon csöpögtetett információkat a folyamatban lévő nyomozással kapcsolatban.
Vele együtt egy kabinetvezetőt és az ideiglenes kollégium három tagját is őrizetbe vették. Letartóztatásukról csütörtökön dönt a kecskeméti bíróság.
A parlament kedden szavazta meg a törvényt, már csak arra várnak, hogy a köztársasági elnök aláírja azt.
Hűtlen kezelés gyanújával hallgatták ki őket, és kezdeményezték letartóztatásukat.
A miniszter begyűjti a dolgozók panaszait.
Az Orbán-kormány tavaly ősszel azután blokkolt 12 ukrán híroldalt, hogy Ukrajna az Origót meg a Demokratát.
Az átvilágítás több furcsa esetet is feltárt: volt, aki bemondásra kapott támogatást, más pedig több pénzt kapott, mint amennyit kért.
Németh Zsolt azt mondta, a rendezvényt idén párbeszédközpontúbbá akarják tenni, „ezért a mostani kormányzati garnitúrát” is meghívják.
Hogy a Fidesz üzeneteit közvetítsék a külhoni magyaroknak.
Szabó Csaba megpróbálta az intézmény „fenntartói státuszának” megváltoztatását.
Tarr Zoltán miniszter a Könyvhét megnyitóján bocsánatot kért az előző miniszter és kormányok helyett a terület elhanyagoltsága miatt.
Rogán Antal például betűről betűre ugyanazt, amit januárban. Versenyszférából érkező tiszások és kormányról ellenzékbe szorult fideszesek vagyonnyilatkozatai.
Grósz Judit felel majd a közmédia kiegyensúlyozott működésének előkészítéséért.