Ingyenesverziórefrom és -fordulat előtt álló, megújulva megtartó, szüntelenül fejlődő, innoválódó, diszruptív, diszfuncionális, diszkomfort- és díszbaromrofi műsorunk immáron ötödik életévébe lép. Még jó hogy.
Az alábbiakban jön, aminek jönnie kell. De még csak csak a Belső kör és Közösség előfizetői csomagok minden szempontból kifoghástalan pedigréjű tulajdonosainak. Az ingyenes verzió HÉTFŐN (!!!!) jön majd, és kábé tíz perccel rövidebb lesz.
Használati utasítás a teljes verzió meghallgatásához.
Fizessenek elő, mert az óriási!
Ezt az adást csak Belső kör és Közösség csomagjainkkal érheted el.
Gyors fizetés és 33% kedvezmény az első hónapra.
A köztévé műsorvezetője felidézte, hogy az Orbán-rendszer eljövetele előtt az RTL Klub mennyivel jobban megbecsülte őt, mint a közmédia.
18 éve az akkor kormánykritikus humorista lábai előtt hevert a fél ország, ma viszont azt kapja az általa kedvelt Orbán Viktor legfőbb szócsövétől, hogy „aljas szarember”. Pedig ez nem volt szükségszerű.
Íme a kordokumentum, amin Orbán Viktor és a magyar liberális értelmiség szakítottak egymással.
„Azt szeretném, ha majd az unokáim harminc-negyven évesek lesznek, akkor olyan vezetői legyenek Magyarországnak, mint amilyen Orbán Viktor és Szijjártó Péter.”
„Ön, Fábry úr, minden évben ott púposkodik közöttünk Kötcsén, beb...va hülyeségeket beszél, végtelenül nagyképű és arrogáns, miközben a teljesítménye úgy tíz éve egyenlő a nullával” – írja a fideszes műsorvezető a fideszes műsorvezetőről.
Filozófiaszakról a fine diningba. Makai Edina, a SALT sous-séfje a csúcskonyhák brutális hangulatáról, katonás fegyelméről, René Redzepi és a Noma jelentőségéről.
Csallóközi kretének, borsodi ecetes fröccs, féregirtóval rákgyógyító ketyós fitneszguru. Bede Márton megeszik egy dél-olasz lovat. Az indokolatlan Fenyő Miki-szobor. Mikor indulhat az Éva Vermut focivébén? Navracsics lopott pénzt kunyerál, az ebilhalsaga folytatódik.
Most a kedves nézők is csak hallgathatnak. A „Hülye vagy kretén?” visszatér. Ramen a Rákóczi téren. Megakvíz: alma vagy marihuána? Napilapmentes ország. Favela a Boráros téren, crackpipák és hajléktalanok a luxuslakások alatt. Amerika nagyobbat bukott Iránban, mint Rottenbiller. Egyél sünt!
Most a kedves nézők is csak hallgathatnak. A „Hülye vagy kretén?” visszatér. Ramen a Rákóczi téren. Megakvíz: alma vagy marihuána? Napilapmentes ország. Favela a Boráros téren, crackpipák és hajléktalanok a luxuslakások alatt. Amerika nagyobbat bukott Iránban, mint Rottenbiller. Egyél sünt!
Indul az Umami, a 444 új gasztropodcastja. Az első adásban két Z generációs szakáccsal beszélgettünk, akik a saját helyüket viszik. Pohner Ádám egy kis borsodi településen nyitotta meg Michelin Bib Gourmand minősítésű éttermét, az Iszkort, Hetey Márton a Rákóczi csarnokban indította el hatszékes levesezőjét, a Nem Rament.