Pócs János és F. Kovács Sándor olyan „interjút” „adott”, ami alapján nemhogy nem újul meg a Fidesz kommunikációja, hanem a vadhajtásokos irányt kijelölő pártelnököt gyorsítva követik az intellektuális szakadékba.
„Az épület történelmi jelentősége és a felújított terek látványa iránti folyamatos érdeklődés visszaigazolja a kezdeményezés létjogosultságát.”
A mostani képen viszont nincs rajta a miniszterelnök.
Egy japán snackóriáscég fekete-fehér csomagolásra vált, mivel a Hormuzi-szoros lezárása megzavarta a festékellátást.
Putyin is ezt mondta, Zelenszkij viszont azt, hogy Oroszországnak nem áll szándékában befejezni a háborút.
Az Iszlám Forradalmi Gárda Haditengerészete kibővítette a „hatalmas műveleti területet”.
Új államtitkárok és kormányszóvivők, összeomlás-magyarázatok és a Vidéki prókátor valódi neve a 444 reggeli hírlevelében.
Bár egy tizenegyest kihagytak, később Toon Raemaekersnek sikerült lőni egy gólt a Zalaegerszeg ellen.
A Kossuth téren szelfiző, pacsizó, ölelkező, vadul táncoló és vonatozó emberek ünneplik, hogy vége lett (Kicsi).
Többen konkrétan a vízen jártak.
Abszolút filmszínház a parlamenti ülésteremben.
A továbbra is zavarodottan forgolódó propagandisták közül többen is úgy érezték, magyarázniuk kell azt, hogy Orbán Viktor a náci Bede Zsoltot tette meg a fideszes újmédiának.
Mintha megszűnt volna a központi (vagy bármilyen) irányítás, a fideszes influenszerek a ködben tapogatóznak, és különböző utakon keresik a kiutat a rémálmukból.
Rogán Antal sötét ügyei, a TV2 Tények vége, Magyar Péter sógora, a 100 éves David Atenborough és az új 444-könyv a napindító hírlevélben.
„Nem kell nekünk megújulni, azok újuljanak meg, akik eltitkolták a valóságot előlünk” – mondta Bencsik András, aki szerint „gyors tempóban, ordítva, lelkesen, zászlókat lobogtatva belerohantunk egy szakadékba”.